כתבות

הקיץ הגיע וכמו בכל שנה לפני בוא הקיץ אנחנו מביטים בראי ומבטיחים לעצמנו להתחיל בדיאטה ובפעם המי יודע כמה מקווים שהפעם הדיאטה שנעשה תחזיק מעמד מעבר למספר ימים או שבועות ושנצליח לשמור על המשקל אליו הגענו. אך פעם אחר פעם למרות שאנו מייחלים שתקוותינו זו תתגשם, בכל פעם מחדש אנו נוחלים אכזבה. נשאלת השאלה מדוע?

 

מחקרים מוכיחים כי תופעת עודף המשקל וההשמנה נמצאים במגמת עליה מתמדת בעולם המערבי. אנשים הסובלים ממנה נמצאים בקבוצת סיכון לפתח מחלות הנמצאות בקשר ישיר עם השמנה מחלות כגון: סוכרת, רמות כולסטרול גבוהות בדם, יתר לחץ דם מחלות לב ועוד.

אם נתחשב בעובדה כי תוחלת החיים נמצאת אף היא במגמת עלייה. והשאיפה היא אמנם להגיע לאריכות ימים אך לא פחות חשוב להיות בריאים.

 

כיצד ניתן לטפל בבעיה ממנה סובלים אנשים לא מעטים ולהשיג את התוצאות הרצויות וזאת מבלי שהמשקל יחזור ויעלה? ומדוע בעצם כל הדיאטות אינן מצליחות?

 

עודף משקל ו/או השמנה נוצרים כתוצאה מחוסר איזון משמעותי בין כמות האנרגיה (הקלוריות) שהאדם מכניס אל גופו מהמזון לבין כמות האנרגיה הדרושה לו בפועל. כלומר, אנרגיה אותה הוא מוציא לצורך קיומי ולתפקודיו השונים. ההפרש בין ההכנסה הקלורית להוצאה הקלורית הוא עודף קלוריות. עודפי הקלוריות מהמזון נאגרים ברקמת השומן ומגדילים אותה. כתוצאה מכך תתרחש עליה במשקל הגוף שמקורה העיקרי בעלייה במסת השומן.

שימו סוף למשקל המיותר 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

כן, אני רוצה להתחיל בשינוי

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו איתנו קשר

רח' המעלית 1 קדימה בית שגיד (מול סופר מרקדו)

נייד: 052-2341748

טלפון: 09-8910688

פקס: 0772347090

דוא"ל: neomibt@gmail.com​

רוצה להתחיל בשינוי?

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם